Svátek má: Liliana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• ,já nevím,kdo z ČR z homo sapiens,leze do státních funkcí na korýtka,trafiky,představensta,​​apd,(nejen)od 89,kdo kumuluje státní funkce,kdo si do kapsiček dává podvodama statisíce až desítky miliard od 1989,já chudý,slušný člověk,to určitě nejsem.
• A ohledně ´´kňourání´´,já nevím,kdo z ČR z homo sapiens,leze do státních funkcí na korýtka,trafiky,představensta,​apd,(nejen)od 89,kdo kumuluje státní funkce,kdo si do kapsiček dává podvodama statisíce až desítky miliard od 1989,já chudý,slušný č...
• se nesnažím zviditelňovat,(například těch VŠ)kapitalistickým celebrit máme v ČR od 1989 jako exkrementů v zachytavací nádrži na biologický odpad,ale jen cituji,že stále ještě žiji,nikoliv však Vaší zásluhou od(nejen)89.
• Touto napsanou citací ´´ tedy technickou poznámku´´,se nesnažím zviditelňovat,(například těch VŠ)kapitalistickým celebrit máme v ČR od 1989 jako exkrementů v zachytavací nádrži na biologický odpad,ale jen cituji,že žiji,nikoliv Vaší zásluhou od(nejen)89.
• od vás bych nikdy nic nedostal,vím to moc dobře,já nemám žádná privilegia (nejen)od 1989,jako máte vy ´´šlechta´´.Touto napsanou citací ´´ tedy technickou poznámku´´,se nesnažím zviditelňovat,kapitalistickým celebrit máme v ČR od 1989 jako exkrementů
• Vakcínu SARS nechci,pracovat půjdu,ale z-politizovaným vysokoškoláčkům,podvodem zbohatnutým boháčům(nejen)od 1989 atd,volební hlas nedám,od vás bych nikdy nic nedostal,vím to moc dobře,já nemám žádná privilegia (nejen)od 1989,jako máte vy ´´šlechta´´.
• Vakcínu SARS nechci,pracovat půjdu,ale zpolitizovaným vysokoškoláčkům,podvodem zbohatnutým boháčům(nejen)od 1989 atd,volební hlas nedám,od vás bych nikdy nic nedostal,vím to moc dobře,já nemám žádná privilegia (nejen)od 1989,jako máte vy ´´šlechta´´.
• ale respirátor jsem si už sehnal i bez vysokoškolských kapitalistů,zdravotních pojišťoven od 1989 v ČR.Vakcínu SARS nechci,pracovat půjdu,ale zpolitizovaným vysokoškoláčkům,podvodem zbohatnutým boháčům(nejen)od 1989 atd,volební hlas nedám.
• se už zdravotnické pojišťovny,z-polizitovaný vysokoškoláčci nemusíte od 1989 namáhat,od vás bych totiž nic nedostal,kromě exekuce na plat,ale respirátor jsem si už sehnal i bez vysokoškolských kapitalistů,zdravotních pojišťoven od 1989 v ČR.
• S respirátorem se už zdravotnické pojišťovny,z-polizitovaný vysokoškoláčci nemusíte od 1989 namáhat,od vás bych totiž nic nedostal,kromě exekuce na plat,ale respirátor jsem si už sehnal i bez vysokoškolských kapitalistů,pojišťoven od 1989 v ČR.
• ani nic jiného nejen v ČR(nejen)od 89,jsem jak už jsem citoval sečtělí,i když mám jen ŠŠ,nikoliv diplom.S respirátorem se už zdravotnické pojišťovny,z-polizitovaný vysokoškoláčci nemusíte od 1989 namáhat,od vás bych totiž nic nedostal,kromě exekuce na ...
• to je Vám podobné VŠ (přesněji citováno) pinďourkům,kobylám,nečekal jsem od zpolitizovaných vysokoškoláčků (nejen)i v politické ideologii kapitalismu,ani nic jiného nejen v ČR(nejen)od 89,jsem jak už jsem citoval sečtělí,i když mám jen ŠŠ,nikoliv diplom.
• (obětovali by jste privilegovaný podvodama zbohatnutý boháči tedy i mě),to je Vám podobné VŠ (přesněji citováno) pinďourkům,kobylám,nečekal jsem od zpolitizovaných vysokoškoláčků i v politické ideologii kapitalismu,ani nic jiného nejen v ČR(nejen)od 89.
• i,vím to od (nejen)1989,jak to dělala i šlechta,´´obětovala pěšáky(obětovali by jste privilegovaný podvodama zbohatnutý boháči tedy i mě),to je Vám podobné VŠ (přesněji citováno) pinďourkům,kobylám,nečekal jsem od zpolitizovaných vysokoškoláčků,nic jin...
• ale vy by jste nechali člověka stejně chcípnout jako zpolitizovaný vysokoškoláčci,vím to od (nejen)1989,jak to dělala i šlechta,´´obětovala pěšáky(obětovali by jste privilegovaný podvodama zbohatnutý boháči tedy i mě),to je Vám podobné pinďourkům,kobylám.
• Takže z-politizovaný vysokoškoláčci,nedostal jsem roušku,natož respirátor,nedostal jsem od státu ani korunu při virové epidemii,nepodával jsem si sice žádost,ale vy by jste nechali člověka stejně chcípnout jako zpolitizovaný vysokoškoláčci,vím to.
• se od 1989 podvádělo a podvodama bohatlo do statisíců,po desítky miliard do kapsiček ´´kapitalistických´´ z-politizovaných vysokoškoláčků a když je potom virová globální infekce,nedostal jsem od nich žádnou roušku,natož respirátor.Takže z-politizovaný
• na všech stupních státní správy se od 1989 podvádělo a podvodama bohatlo do statisíců,po desítky miliard do kapsiček ´´kapitalistických´´ z-politizovaných vysokoškoláčků a když je potom virová globální infekce,nedostal jsem od nich roušku,natož respirá...
• no hlavně,že nás ´´senát zachránil´´,on nás nezachránil ani senát,ani sněmovna,ani magistráty měst,na všech stupních státní správy se od 1989 podvádělo a podvodama bohatlo do statisíců,po desítky miliard do kapsiček ´´kapitalistických´´ vysokoškoláčků.
• No tu technickou poznámku mít budu,kdy vybíráte pokuty za nenošení respirátoru,ale na respirátor jste chudým,slušným občanům nedali ani korunu vy politický vysokoškoláčci,chro chro,hrab hrab ´´kapitalisti´´,no hlavně,že nás ´´senát zachránil´´ .
• Tak si postěžujte a zakňourejte holoto a makat!!..No tu technickou poznámku mít budu,kdy vybíráte pokuty za nenošení respirátoru,ale na respirátor jste chudým,slušným občanům nedali ani korunu vy politický vysokoškoláčci,chro chro,hrab hrab ´´kapitalis...
• konečně tě vir našel v prognostickém ústavě za tvou privilegovanou ´´rychlou´´ pravičáckou,kapitalistickou,od​​​eesáckou konzervativní Klausovskou privatizaci,ty vysokoškolský privilegovaný podvodníku,jen si dej vireček do ODS narcistického nosánku.
• Klauzíčku,máš Covid,konečně tě vir našel v prognostickém ústavě za tvou privilegovanou ´´rychlou´´ pravičáckou,kapitalistickou,od​​eesáckou konzervativní Klausovskou privatizaci,ty vysokoškolský privilegovaný podvodníku,jen si dej vireček do ODS ...