Svátek má: Vilém

Zprávy

Velikost textu:

US soudy odmítají Bidenovu tyranii, ale Rakousko ukázalo nacistické barvy

US soudy odmítají Bidenovu tyranii, ale Rakousko ukázalo nacistické barvy

Americký polititický systém, založený na oddělení pravomocí, vydržel až dodneška odolávat současnému tyranickému vývoji, odvrhujícímu do zapomnění občanské svobody „svobodného Západu“, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Ilustrační foto
23. ledna 2022 - 10:30

Americký Nejvyšší soud vložil do hrobu Bidenův návrh, podle něhož měli být zaměstnanci soukromých společností a podniků povinně očkovaní nebezpečnou kovidovou „vakcínou“. A to samozřejmě bez ohledu na důkazy o tom, že tato vakcína proti kovidu nechrání, ale způsobuje onemocnění i smrt. V souladu s tímto faktem se Nejvyšší soud USA vyslovil tak, že prezident nemá k vydání takovéhoto nařízení žádnou úřední pravomoc. Ta je totiž, dle amerických zákonů, jedině v rukou a odpovědnosti Kongresu.

Jak jsem už dříve oznámil, odmítla britská vláda pokračovat s tyranií a skoncovala jak s kovidovými pasy, tak i spovinností nosit roušky i s pracovními   restrikcemi, zdůvodněnými neochotou nechat se naočkovat.

Avšak mimo USA , Britanie a Švédska upadá zbytek svobodného světa do tyranie. Austrálie posílá lidi do koncnračních táborů a Kanada se na to chystá. Německo, Itálie a Rakousko, někdejší fašistické státy Druhé světové války, znovu a beze zbytku ruší občanské svobody svých ujařmených obyvatel. Vládnoucí němečtí nacisté se chystají na neočkované uvalit domácí vězení.

Avšak je to Rakousko, někdejší součást nacistického Německa, které v likvidaci lidských svobod zašlo nejdále. Rakouští nacisté vydali zákon, podle něhož všichni občané Rakouska musí být očkováni nebezpečnou „vakcínou“. Takže reprezentanti rakouského lidu hlasovali proti těmto svým lidem a uvalili na něj tyranii. Sám rakouský parlament a nikoli nějaká odnož výkonné moci, z nichž téměř všechny bývají podplaceny farmaceutickými společnostmi, učinil očkování povinné pro všechy rakouské občany. A ti, co se očkování vzepřou, budou pokutováni částkou 3 600 euro.

Ta otázka se nabízí sama sebou: Proč Rakušané nepovstali a nesvrhli tuto nacistickou tyranii?

Ale možná je dobře, že se tak nestalo. Obyvatelstvo, které je tak stupidní, že zvolí takovéto poslance a takovouto vládu a dá jim moc škodit a zabíjet, má hodnotu přežití rovnou nule.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts, přeložil Lubomír Man,foto:arch.)
Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
51%
Ne
transparent.gif transparent.gif
24%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%