Svátek má: Liliana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• ,kdo budete mít zájem,já chci dělat,mě nezajímají nějaké ,kde jste pracoval naposledy,nebo co nám o sobě řeknete,pak ti stejně do řiti řeknou že máš neúměrný požadavky,to když řekneš ,že si ze své mzdy chceš našetřit na 1 nejlevnější lednici v akci.
• ať si utáhnou opasky a strčil bych jim do rakety ještě vir SARS...Protože už mě serou,já potřebuji důstojně placenou práci a oni mě furt zakazují pracovat v Libereckém kraji,dnes budu mít i respirátor,tak od března mohu jít makat,kdo budete mít zájem.
• Včera řekla primářka (či ředitelka) z karlovarské nemocnice jednomu ďoubalovi z ČT že nebude podporovat ten MEDIÁLNÍ CIRKUS (tlačil jí do předem nachystané diskuse "coby kdyby"). Moc jí děkuji. Takových víc a bude líp.
• bych jim nalepil plakát,´´člověk je ochoten pracovat za nižší než minimální mzdu a ´´nic lepšího nebylo vymyšleno´´ a nápis KAPITALISMUS a pak bych jim zablokoval automat,řekl bych jim,ať si utáhnou opasky a strčil bych jim do rakety ještě vir SARS.
• Agentůra-to je síla, to se čučkařům povedlo, to je horší nežli Masro.
• nebo nic a do rakety bych jim dal automat na prachy a tam máslo za 60 a maso za 200 až 300 Kč a nažerte se a do rakety bych jim nalepil plakát,´´člověk je ochoten pracovat za nižší než minimální mzdu a ´´nic lepšího nebylo vymyšleno´´ a nápis KAPITALISMUS
• A pak bych jim řekl a vracet se nemusíte politický pravičáci,nebyli jste vybráni při výběru uchazečů o ´´povolání´´ a dal bych jim 2300 KČ na měsíc,nebo nic a do rakety bych jim dal automat na prachy a tam máslo za 60 a maso za 200 až 300 Kč a nažerte...
• ,kdybych ty politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy. A pak bych jim řekl a vracet se nemusíte politický pravičáci,nebyli jste vybráni při výběru uchazečů.
• tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA,kdybych ty politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy.
• tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA,kdybych ry politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy.
• a podvodama bohatli od 1989 ale nakonec vypustili i vir z USA laboratoře a chtěli by to hodit na chudé ,slušné lidi,že ´´za to mohou,tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA.
• a z toho bych neužil ani 1 morče ze zverimexu,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro a podvodama bohatli od 1989 ale nakonec vypustili i vir z USA laboratoře a chtěli by to hodit na chudé ,slušné lidi,že ´´za to mohou
• nejenom,že jste mě zkurvili život 9 tisicovými mzdy v pojebaném pravičáckém kapitalistickém Libereckém kraji a z toho bych neužil ani 1 morče ze zverimexu,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro a podvodama bohatli od 1...
• stejně jako vir SARS z USA laboratoře vy kapitalistické pravičácké bestie,nejenom,že jste mě zkurvili život 9 tisicovými mzdy v pojebaném pravičáckém kapitalistickém Libereckém kraji,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro
• BESTIE ZPOLITIZOVANÝ PRAVIČÁCKÝ KAPITALISTICKÝ NIKDY VÁM ŽÁDNÝ VOLEBNÍ HLAS NEDÁM,NIKDY V ŽIVOTĚ,ROZUMÍTE?A tedď si privilegovaný odeesáčci můžete Klauzíčka a rusko strčit do řiti,stejně jako vir SARS z USA laboratoře vy kapitalistické pravičácké bestie.
• kde 9 tisícové mzdy byli nejméně do přelomu roku 2016/2017 vy vysokoškolský pravičácký kapitalistický ulhaný,křivácký bestie?A ještě za to ode mě,kdy jste mě zkurvili život,chcete volební hlas?NIKDY V ŽIVOTĚ VÁM HO NEDÁM PRAVIČÁCI ROZUMÍTE?
• jsem celý život s těchto pravičáckých kapitalistických bestií v ČR jsem byl v depresi z jejich nízkých mezd,z kterých bych neužil ani morče v páchnoucím pravičáckém kapitalistické kraji,kde 9 tisícové mzdy byli nejméně do přelomu roku 2016/2017 vy bestie?
• A o mě politický pravičáci budete lhát že mám děti ,které nemám?Já slušný,poctivý člověk,co jsem celý život s těchto pravičáckých kapitalistických bestií v ČR jsem byl v depresi z jejich nízkých mezd,z kterých bych neužil ani morče?
• ,to už jste neměli v těch Vašich vylhaných pravičáckých kapitalistických tabulkách a lže i ministerstvo financí přesně od této doby,kryje tento podvod i pravičácká kapitalistická justice.A o mě politický pravičáci budete lhát že mám děti ,které nemám?
• o desítky miliard vyrabovali sociální pojištění důchodců v tuto dobu a desítky miliard sloučili s nekrytými úvěry privilegovaných podnikatelů,to už jste neměli v těch Vašich vylhaných pravičáckých kapitalistických tabulkách a lže i ministerstvo financí.
• 40 korun za Kalouska,ODS,starostů(ještě jste se za poplácali po ramenou),při ekonomické krizi,ale že jste o desítky miliard vyrabovali sociální pojištění důchodců v tuto dobu a desítky miliard sloučili s nekrytými úvěry privilegovaných podnikatelů,
• se stranickými pravičáckými kapitalistickými knížkami,že jste ušetřili na důchodcích prachy a dali jste jim 40 korun za Kalouska,ODS,starostů,při ekonomické krizi,ale že jste o desítky miliard vyrabovali sociální pojištění důchodců v tuto dobu,
• Pak jste psali do tisku,že jste jako ´´pravičáčci eh eh a měli jste z toho málem pravičácká kapitalistický orgáč se stranickými pravičáckými kapitalistickými knížkami,že jste ušetřili na důchodcích prachy a dali jste jim 40 korun za Kalouska,ODS,starostů,