Svátek má: Zbyněk

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Takže víte o mě úplný prd jako pravičáci a jako překabátěný komunisti na pravičáky,ale hlavně že máte ty pravičácké vysírky,které Vám umožňuje se povyšovat pomocí pravičácké kapitalistické smradlavé páchnoucí ideologie,tak si poslužte pravičáčci,kobyly.
• budu dojíždět do budoucna do pravičáckého kapitalistického fašistického prěkabátěného Německa,němčina mi ale nejde,páč jsem blb,učím se ji už 30 let a umím akorát Woz-ystr-káven, ale to se určitě časem poddá,nejsem zase tak velký osel a tchoř jako Babiš!
• mě nebylo umožněno od prváku přejít na jinou školu,tak mě škola nebavila,já měl z ekonomie 1- ,neučil jsem se ji,počítat jsem uměl už před školu do 10 tisíc už v první třídě,hlavně že máte pravičácké vysírky,že jsem školu udělal s ´´odřenými uši´´.
• ..chci si vydělat důstojný plat/,pokud bych si ho nevydělal,jako v pravičáckém kapitalistické Libereckém kraji zpětně,budu dojíždět do budoucna do pravičáckého kapitalistického fašistického Německa,němčina mi ale nejde,protože jsem blb,učím se ji už 30...
• mám s odřenýma ušima střední školu s maturitou,....ahááá pravičáčci a překabátěný komunisti na pravičáčky zase dělají ze sebe ty ´´jedničky´´,mě nebylo umožněno od prváku přejít na jinou školu,tak mě škola nebavila,já měl z ekonomie 1- ,neučil jsem se...
• politická ideologie pravicový kapitalismus je pro mě smradlavý páchnoucí plyn,jako kdyby si prdlo trilion tchořů Babišů v rozměru 1 m3 a to jsem ještě ´´hodně slušný´´,takže už raději půjdu spát,než bych byl označen nepřítele Země,dopadl bych jako Slánský
• Naopak chci se řídit podle sebe od toho je svoboda,jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů tchoře Babiše,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti na pravičáky z KSČ na KSČM co podporují kapitalisty tchoře Babiše
• A politická ideologie pravicový kapitalismus tchoře Babiše je pro mě smradlavý páchnoucí plyn,jako kdyby si prdlo trilion tchořů v rozměru 1 m3 a to jsem ještě hodně slušný,takže už raději půjdu spát,než bych byl označen nepřítele překabátěného KSČ na ...
• A politická ideologie pravicový kapitalismus tchoře Babiše je pro mě smradlavý páchnoucí plyn,jako kdyby si prdlo trilion tchořů v rozměru 1 m3 a to jsem ještě ´´hodně slušný´´,takže už raději půjdu spát,než bych byl označen nepřítele KSČM
• Naopak chci se řídit podle sebe od toho je svoboda a nikoliv jen jedna strana vidění světa ´´ jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů´´,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti, překabatěny estébaci jako Babiš!
• mám s odřenýma ušima střední školu s maturitou,mimochodem vůbec mne nebavila,nemám rád ani násilníky jako je Babiš,nebo násilnické nafetované perníkáře jako Zeman nebo Novotný či Faltýnek,to jsou další ´´odborníci´´ od listopadu.
• A politická ideologie pravicový kapitalismus je pro mě smradlavý páchnoucí plyn,jako kdyby si prdlo trilion tchořů v rozměru 1 m3 a to jsem ještě ´´hodně slušný´´,takže už raději půjdu spát,než bych byl označen za nepřítele Země a dopadl bych jako Hus.
• .budu se řídit podle základního zákonu OSN,který mě má umožnit důstojně žít a nebudu se řídit podle pravičáků a podle překabátěných komunistů na pravičáky estébaka Babiše,nebudu jej ani volit,chci si naopak vydělat důstojný plat 100 tisíc měsíčně!
• A politická ideologie pravicový kapitalismus je pro mě smradlavý páchnoucí plyn,jako kdyby si prdlo trilion tchořů v rozměru 1 m3 a to jsem ještě ´´hodně slušný´´,takže už raději půjdu spát,než bych byl označen nepřítele Země a dopadl bych jako Hus.
• mám střední školu s maturitou,mimochodem nemám rád ani násilníky,nebo násilnické nafetované perníkáře,to jsou další ´´odborníci´´ od listopadu.
• chci si naopak vydělat důstojný plat/víc nepotřebuji pro sebe/,pokud bych si ho nevydělal/jako v pravičáckém kapitalistické Libereckém kraji zpětně,kdy jsem pracoval po Liberecké kraji/,budu dojíždět do budoucna do Německa,mám střední školu s maturitou,
• budu se řídit podle základního zákonu OSN,který mě má umožnit důstojně žít a nebudu se řídit podle pravičáků a podle překabátěných komunistů na pravičáky,nebudu je ani volit,chci si naopak vydělat důstojný plat,pokud bych si ho nevydělal,budu dojíždět do
• Naopak chci se řídit podle sebe,jelikož jsem slušným,poctivým chudým člověkem.A budu se řídit podle základního zákonu OSN,který mě má umožnit důstojně žít a nebudu se řídit podle pravičáků,nebudu je ani volit,chci si vydělat důstojný plat.
• a nikoliv jen jedna strana vidění světa ´´ jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů´´,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti na pravičáky kapitalisty od 89 v ČR podle politické pravičácké kapitalistické ideologie.
• Naopak chci se řídit podle sebe od toho je svoboda a nikoliv jen jedna strana vidění světa ´´ jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů´´,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti na pravičáky kapitalisty od 89 v ČR.
• například po Liberci,po Jablonci v politicky pravičáckém kapitalistické kraji,kdy jim vydali i ŽL listy od 89,mě zkurvili život jako zpolitizovaný vysokoškoláčci od počátku 89,řídit se podle nich nebudu a volit je taky nebudu od 89.Naopak
• tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89 například po Liberci,po Jablonci v politicky pravičáckém kapitalistické kraji,kdy jim vydali i ŽL listy od 89.
• a zakázali v této firmě pracovat opakovaně i přes pracovní agentury Hoffman Wizard,Edymax,Ascari,Mc Roy, apd tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89.