Svátek má: Zbyněk

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• mám střední školu s maturitou,mimochodem nemám rád ani násilníky,nebo násilnické nafetované perníkáře,to jsou další ´´odborníci´´ od listopadu.
• chci si naopak vydělat důstojný plat/víc nepotřebuji pro sebe/,pokud bych si ho nevydělal/jako v pravičáckém kapitalistické Libereckém kraji zpětně,kdy jsem pracoval po Liberecké kraji/,budu dojíždět do budoucna do Německa,mám střední školu s maturitou,
• budu se řídit podle základního zákonu OSN,který mě má umožnit důstojně žít a nebudu se řídit podle pravičáků a podle překabátěných komunistů na pravičáky,nebudu je ani volit,chci si naopak vydělat důstojný plat,pokud bych si ho nevydělal,budu dojíždět do
• Naopak chci se řídit podle sebe,jelikož jsem slušným,poctivým chudým člověkem.A budu se řídit podle základního zákonu OSN,který mě má umožnit důstojně žít a nebudu se řídit podle pravičáků,nebudu je ani volit,chci si vydělat důstojný plat.
• a nikoliv jen jedna strana vidění světa ´´ jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů´´,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti na pravičáky kapitalisty od 89 v ČR podle politické pravičácké kapitalistické ideologie.
• Naopak chci se řídit podle sebe od toho je svoboda a nikoliv jen jedna strana vidění světa ´´ jen pravičácká podle pravičáků kapitalistů´´,kterou by mě chtěli vnucovat pravičáci kapitalisti a překabátěný komunisti na pravičáky kapitalisty od 89 v ČR.
• například po Liberci,po Jablonci v politicky pravičáckém kapitalistické kraji,kdy jim vydali i ŽL listy od 89,mě zkurvili život jako zpolitizovaný vysokoškoláčci od počátku 89,řídit se podle nich nebudu a volit je taky nebudu od 89.Naopak
• tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89 například po Liberci,po Jablonci v politicky pravičáckém kapitalistické kraji,kdy jim vydali i ŽL listy od 89.
• a zakázali v této firmě pracovat opakovaně i přes pracovní agentury Hoffman Wizard,Edymax,Ascari,Mc Roy, apd tedy není žádný pochyb,že tyto pracovní agentury jsou navázané na politické pravicové kapitalisty a na překabátěné komunisty na pravičáky od 89.
• a nacpali sponzorské dary městskému politickému pravičáčkovy kapitalistovy odeesáčkovy Peltíčkovy,aby si s ním pak odeesáčci letěli na ty Maledivy a mě do schránky vhodili pak volební lístek ODS s nadpisem ´´zkušenosti´´ .
• nebo mě obrali na mzdě za poctivou práci,kdy jsem se v práci ve výrobě v automobil.provozu neflákal,nebo mě vyčetli obyčejnou pračku při pohovoru a zakázali v této firmě pracovat opakovaně i přes pracovní agentury,aby v zápětí nabrali cizince a nacpali
• ani na ty zpolitizované vysokoškoláčky,co by se ušlapali pro bohatství,co mě zakazovali pracovat po firmách v LBC kraji,ale cpali do ČR hromady cizinců,nebo mě obrali na mzdě za poctivou práci,kdy jsem se v práci ve výrobě v automobil.provozu neflákal,
• a jelikož jsem pochopil základní kameny politiky i bez vysokoškolských diplomů,i bez univerzit,i bez stranických knížek,nemusím už čumět na tu žumpu smradlavou zvanou politika,ani na ty zpolitizované vysokoškoláčky,co by se ušlapali pro bohatství.
• ,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím a od té doby se mě zlepšili i deprese,mám klid od pravičáků a od překabátěných komunistů na pravičáky a jelikož jsem pochopil základní kameny politiky,nemusím už čumět na tu žumpu smradla...
• A poznamenám ještě jeden skromný příspěvek,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zavedli po internetu povinné registrace,nebo jen volbu souhlasím na vyskakující okénka,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím.
• A poznamenám ještě jednu skromný příspěvek,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zavedli po internetu povinné registrace,nebo jen volbu souhlasím na vyskakující okénka,jsem si řekl,chceš čumět na pravičáky,nechceš a už tam nechodím.
• A nyní se poroučím.Než odejdu s diskuze poznamenám něco skromně vtipného,od té doby,co pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky změnili vysílací frekvence,mě přestala jít definitivně televize,už ale nemusím čumět na pravičáky a mám od nich pokoj.
• ,tak alespoň vidíte,jak umím s pc v praxi,to píšu jako lenochod.To mám prohlížeč,který pamatuje ještě Žižku z Trocnova a počítač co pamatuje ještě Indiány navíc blbne,musím jak blbeček několikrát opisovat číslo ´´zde opiš kód´´,než mě to vloží příspěvek.
• ale mám ručičky prostého,chudého,slušného poctivého,nezpolitizovaného člověka,tedy toho,kterému jste vy pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky zakazovali v Libereckém kraji pracovat,tak alespoň vidíte,jak umím s pc v praxi,to píšu jako lenochod.
• Jak to ten"brigáda"stíhá,to sem furt sázet? Normálně,nemám obě ruce pravičácké kapitalistické zpolitizované vysokoškolské ani překabátěné komunistické na pravičácké kapitalistické zpolitizované vysokoškolské,ale mám ručičky prostého člověka.
• a jako pravičáčkům jim vadí husákovy chudý,slušný děti,chudý,slušný důchodci,kterých by se nejraději zbavili už mnohokrát jste to naznačili od 89 a nebo kdyby jste pravičácky řízli do reformy důchodů,kdy jako slušný chudý člověk bych skončil pod mostem.
• Jak to ten"brigáda"stíhá,to sem furt sázet? Nebo mu s tím něčí dobro.erové nezištně pomáhají? Někomu se to náramně hodí...
• Na co se těším,až si koupím se mzdy mouku a vyzkouším si upéci vlastní housky,až příští rok budu mít pár korun na to,abych si jel natrhat plané jablka pro vlastní potřebu a co naopak nemám potřebu volit jsou pravičáci a překabátěný komunisti na pravičáky.