Svátek má: Liliana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Je to fakt,neučme matiku vůbec. Když učitel matiky, tč.pedseda senátu si nedovede srovnat, jen dvě čísla počet pozitivních / počet testů za den. Ta teď signalizují, že cca každý třetí je pozitivní. Tak nevím co děti učil. Jako politik, je překvapen !
• VČRozhlásu-Předseda asociace Českých a Moravských nemocnic-Eduard Šelich-zdá se,že neví zcela která byje!!!/Ti lidé jsou nemocí kvůli 5G!-PCRtestům!-a mRNAsmrtným"vakcínám"!-STOP satanské doktryně gangsterů !!
• Prymula na Hrad?Cestovatel z povolani ;nikde neplni ukoly ,ale vsude mu Babis ,Zeman otevrou cestu do funkci:Cim vetsi neschopnost tim vetsi zajem z HRADU?!HRADNI PAN nechape ,ze si PORIZUJE SBIRKU ZBYTECNYCH PARAZITU!Je jeste SOUDNY?????
• kde jste pracoval naposledy, nebo co nám o sobě řeknete, pak ti stejně do řiti řeknou, že máš neúměrný požadavky, to když jim řekneš, že si ze své mzdy chceš našetřit na 1 nejlevnější lednici v akci . A teď to můžete smazat.
• Babis a spol jsou zase POSLEDNI ,kteri shani VAKCINY!Madari od vcerejska ockuji cinskou vakcinou a cesti pi -to -mci porad cekaji na ZAZRAK z EU:jedine , co umi BOSS je zadat do 31.BREZNA stanne PRAVO!NENI NORMALNI-ZVANIT,VYHROZOVAT a nic JINEHO!!!!!
• Teď ty moje všechny příspěvky můžete smazat . Máte ode mě můj souhlas. Ať to nezabírá datové místo na serveru v Praze, nebo aby se zpolitizovaný vysokoškoláčci nepoprděli. Chci zůstat v kapitalismu v anonymitě. Díky. Nashledanou .
• ,kdo budete mít zájem,já chci dělat,mě nezajímají nějaké ,kde jste pracoval naposledy,nebo co nám o sobě řeknete,pak ti stejně do řiti řeknou že máš neúměrný požadavky,to když řekneš ,že si ze své mzdy chceš našetřit na 1 nejlevnější lednici v akci.
• ať si utáhnou opasky a strčil bych jim do rakety ještě vir SARS...Protože už mě serou,já potřebuji důstojně placenou práci a oni mě furt zakazují pracovat v Libereckém kraji,dnes budu mít i respirátor,tak od března mohu jít makat,kdo budete mít zájem.
• Včera řekla primářka (či ředitelka) z karlovarské nemocnice jednomu ďoubalovi z ČT že nebude podporovat ten MEDIÁLNÍ CIRKUS (tlačil jí do předem nachystané diskuse "coby kdyby"). Moc jí děkuji. Takových víc a bude líp.
• bych jim nalepil plakát,´´člověk je ochoten pracovat za nižší než minimální mzdu a ´´nic lepšího nebylo vymyšleno´´ a nápis KAPITALISMUS a pak bych jim zablokoval automat,řekl bych jim,ať si utáhnou opasky a strčil bych jim do rakety ještě vir SARS.
• Agentůra-to je síla, to se čučkařům povedlo, to je horší nežli Masro.
• nebo nic a do rakety bych jim dal automat na prachy a tam máslo za 60 a maso za 200 až 300 Kč a nažerte se a do rakety bych jim nalepil plakát,´´člověk je ochoten pracovat za nižší než minimální mzdu a ´´nic lepšího nebylo vymyšleno´´ a nápis KAPITALISMUS
• A pak bych jim řekl a vracet se nemusíte politický pravičáci,nebyli jste vybráni při výběru uchazečů o ´´povolání´´ a dal bych jim 2300 KČ na měsíc,nebo nic a do rakety bych jim dal automat na prachy a tam máslo za 60 a maso za 200 až 300 Kč a nažerte...
• ,kdybych ty politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy. A pak bych jim řekl a vracet se nemusíte politický pravičáci,nebyli jste vybráni při výběru uchazečů.
• tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA,kdybych ty politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy.
• tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA,kdybych ry politický pravičáky,ale i Klause s chutí nakopnul do řiti,strčil je do rakety a táhněte se Země co nejdál to půjde i s VŠ diplomy.
• a podvodama bohatli od 1989 ale nakonec vypustili i vir z USA laboratoře a chtěli by to hodit na chudé ,slušné lidi,že ´´za to mohou,tak asi chudý,slušný občané mají doma tu laboratoř na viry a studují asi doma viry pod lupou ze stavebnice LEGA.
• a z toho bych neužil ani 1 morče ze zverimexu,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro a podvodama bohatli od 1989 ale nakonec vypustili i vir z USA laboratoře a chtěli by to hodit na chudé ,slušné lidi,že ´´za to mohou
• nejenom,že jste mě zkurvili život 9 tisicovými mzdy v pojebaném pravičáckém kapitalistickém Libereckém kraji a z toho bych neužil ani 1 morče ze zverimexu,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro a podvodama bohatli od 1...
• stejně jako vir SARS z USA laboratoře vy kapitalistické pravičácké bestie,nejenom,že jste mě zkurvili život 9 tisicovými mzdy v pojebaném pravičáckém kapitalistickém Libereckém kraji,zatím-co si pravičáčci lítali z dotací na statisícové dovolené chro,chro
• BESTIE ZPOLITIZOVANÝ PRAVIČÁCKÝ KAPITALISTICKÝ NIKDY VÁM ŽÁDNÝ VOLEBNÍ HLAS NEDÁM,NIKDY V ŽIVOTĚ,ROZUMÍTE?A tedď si privilegovaný odeesáčci můžete Klauzíčka a rusko strčit do řiti,stejně jako vir SARS z USA laboratoře vy kapitalistické pravičácké bestie.
• kde 9 tisícové mzdy byli nejméně do přelomu roku 2016/2017 vy vysokoškolský pravičácký kapitalistický ulhaný,křivácký bestie?A ještě za to ode mě,kdy jste mě zkurvili život,chcete volební hlas?NIKDY V ŽIVOTĚ VÁM HO NEDÁM PRAVIČÁCI ROZUMÍTE?
• jsem celý život s těchto pravičáckých kapitalistických bestií v ČR jsem byl v depresi z jejich nízkých mezd,z kterých bych neužil ani morče v páchnoucím pravičáckém kapitalistické kraji,kde 9 tisícové mzdy byli nejméně do přelomu roku 2016/2017 vy bestie?