Svátek má: Milan

Politika

Velikost textu:

Chalupa: Pan Kulhánek evidentně nic nechápe

Chalupa: Pan Kulhánek evidentně nic nechápe

Pan Kulhánek evidentně nic nechápe a jako imbecilni otrok nás chce dojmout tim že mu ze stolu pro tentokrát hodili na zem pár neúplně ohlodaných kostí, píše na facebooku Bohuslav Chalupa.

Bohuslav Chalupa
2. května 2021 - 09:01

OTÁZKA: Kdy budou lidé práce pobírat průměrný plat a důchodci pobírat průměrný důchod ve výši... řekněme.... jen 80% toho, co je běžné v zemich, které nás buď zrazovali, nebo rovnou nucilu a zabíjeli naše lidi???

Kurva už, to si tu nikdo neuvědomuje, co se tu děje?! Jak z nás dělají blbce?! , odpovídá Bohuslav Chalupa.

A co napsal český ministr zahraničí KulhánekA k tomu pár komentářů
  • Zásluhy EU: NESOBĚSTAČNOST v rostlinné výrobě (Iba repka- všade repka), Zrušený průmysl (pouze montovny), Přeřazení ČR ze zemí vyspělých do zemí rozvojových- neúměrně nízké platy- proto jsme byli bankou JP MORGAN ratingem dáni mezi země jako Vietnam, Srí Lanka apod. Pod EU u nás vznikla nová společenská třída , která nebyla nikdy před tím PRACUJÍCÍ CHUDOBA !! - Pracuiješ, pracuješ a je Tito prd platný - neuhájíš svou existenci.. EU pro nás chystá rasové vymýcení cestou masivní migrace černochů a arabů a pomocí EU Kalergiho plánu naše vytěsnění z České kotliny
  • Kulhánek je dobrý srandista!
  • Kulhnek je další mopslík krvelačných sionistů, kteří vyvolali dvě světové války (a mnohé jiné).
  • Díváte se na celou věc servilně,sedíme s mocnostmi,to jsme seděli i roce 1938.O jaké prosperitě mluvíte,tak jako politici kdy doženeme západní země,které celá staletí žili a bohatli z kolonii? Tak z čeho bohatnou dnes hádejte,co jsme my,nic nám zde nepatří,jsme jen dělníci a rolníci v montovnách a veškerý zisk jde na západ do firem,tak kdy by jste chtěl dohnad západ ? Nikdy nemáme šanci.Kdysi se tomu říkalo otroctví a kolonie,dnes to tak není,ale funguje to podobně,jen prodáváme svou práci západním firmám a oni nám zaplatí a to je vše zisk je jinde.
  • EU má chyby!? To nejsou chyby milý pane Kulhanku, to jsou úmyslně plány!
  • Kulhánek = nadšený eurohujerský svazák, který se snaží do maxima uplatnit svůj škůdcovský potenciál z titulu výkonu funkce ministra.

(rp,prvnizpravy.cz, fb, foto:arch.)