Svátek má: Statní svátek

Zprávy

Velikost textu:

Contra Magazin: Za Bidena Američané upadnou do otroctví Číny

Contra Magazin: Za Bidena Američané upadnou do otroctví Číny

Čínský „mandžuský kandidát“ však dosud nebyl schválen. Zdánlivě budoucí americký prezident Joe Biden má úzké vztahy s Čínou.

Joe Biden a Si Ťin-pching
19. prosince 2020 - 11:04

Zatímco vyšetřování údajné tajné dohody Donalda Trumpa s Ruskem bylo neopodstatněné, a tudíž neúspěšné, zjevné důkazy o blízkosti Bidena k Číně, pokud jde o volby, byly ignorovány, píše Eva Maria Griese v článku pro Contra Magazin.

Bidenův syn Hunter zahájil pro svého otce obchody v hodnotě 40 milionů dolarů se šanghajskou energetickou společností. Přitom sám padl do pasti pro mladistvé. Kompromitující videa, která unikla krátce před volbami, byla stařena sociálními médii

Pod novým šéfem Bílého domu Joeem Bidenem dojde ve Spojených státech k rozsáhlým vnitropolitickým změnám. Zemi hrozí ekonomický kolaps a kulturní revoluce v duchu německého filozofa Karla Marxe. Je to proto, že zvolený demokratický prezident je „mandžuským kandidátem“  vysvětluje autorka článku Eva Maria Griese.  

Rodina Bidenů dlouhodobě udržuje úzké vztahy s Pekingem, pokračuje článek. Spolupracovala se zkorumpovanými čínskými podnikateli, kteří mají kontakty s vysoce postavenými úředníky nejen v Čínské komunistické straně, ale také ve zvláštních službách Nebeské říše. Kromě toho syn demokrata Hunter Biden v roce 2017 hrál klíčovou roli v hlavní dohodě s čínskou soukromou energetickou společností CEFC o nákupu zkapalněného zemního plynu za 40 milionů dplarů. Takže za Bidena se Američané stanou „ otroky “ Číňanů, varuje Contra Magazin.Demokratická média ve Spojených státech tyto skutečnosti ignorují a pokračují v komentářích o vazbách odcházejícího šéfa Bílého domu Donalda Trumpa s Ruskem. Čínští agenti mezitím aktivně pronikají do amerických institucí a vládních agentur. K tomu lákají ambiciózní politiky ve Spojených státech do takzvaných „ medových pastí “, to znamená, že je kromě jiného seznamují s krásnými čínskými ženami, aby je později mohli ovládat.
 
Peking také využívá vojenské útoky, ekonomický a ideologický tlak ke zničení Spojených států. Číňané chtějí nahradit americký dolar jako světovou měnu a také přeměnit zemi svých soupeřů na socialistický stát využitím rozporů mezi demokratickou a republikánskou stranou. Peking také, jak se vyjádřil americký ministr zahraničí Mike Pompeo, „ otravuje “ instituty a univerzity a každoročně tam vysílá 400 000 výměnných studentů.
 
Čína zvyšuje svůj vliv na zbytek Západu, pokračuje článek. The New Silk Road je vynikajícím úspěchem v oblasti logistiky, s jehož pomocí Nebeská říše pečlivě a efektivně posiluje své pozice v zahraničí. A se zavedením technologií otevírá 5G příležitosti pro dohled přes internet, píše Eva Maria Griese.

 
Německá kancléřka Angela Merkelová byla informována vlastní vládou, že čínská společnost Huawei, která se zabývá vývojem nových telekomunikačních prostředků, spolupracuje s čínskými speciálními službami. Stále však jednoznačně odmítá zakázat činnost této společnosti na území Německa. Obecně se drží poměrně mírného kurzu ve vztazích s Pekingem. Mezitím Nebeská říše nadále zvyšuje svůj vliv na Berlín v sociální a ekonomické sféře.

 
Největší hrozbou pro národní bezpečnost USA je přesto sám Biden, je přesvědčena autorka článku. Číňané ho koupili už dávno. A aby se zabránilo katastrofě, je nutné zastavit invazi. Současný prezident Donald Trump a jeho příznivci v tom mohou pomoci. Je tedy velká možnost, že se Biden příští rok nebude moci přestěhovat do Bílého domu. Viní ho z velezrady a jeho místo není v prezidentském křesle, ale v cele vězení na Guantánamu, uzavírá Eva Maria Griese.

(rp,prvnizpravy.cz,contramagazin,foto:arch.)