Svátek má: Zbyněk

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Biden vtahuje USA do korupční bažiny!

Fox News: Biden vtahuje USA do korupční bažiny!

Alejandro Mayorkas, kterého nový prezident USA Joe Biden jmenoval do funkce vedoucího ministerstva vnitřní bezpečnosti, byl z korupce usvědčen již v roce 2015.

Ilustrační foto
2. prosince 2020 - 11:06

Byl obviněn z prodeje zelených karet čínským občanům, uvedla Fox News. Jak bylo ve vysílání kanálu zdůrazněno, tento příběh ukazuje, že Bidenova administrativa považuje za zcela normální jmenovat osobu, která obchoduje s právem žít a pracovat ve Spojených státech, nad kontrolou migrace.

Steve Hilton, redaktor Fox News: "Takže Biden chce jmenovat tohoto muže, Alejandra Mayorkase, do funkce vedoucího ministerstva pro vnitřní bezpečnost. Ale jak tento týden řekl senátor Tom Cotton, úřad generálního inspektora Spojených států ve zprávě z roku 2015 uvedl, že Mayorkas byl shledán vinným z „prodeje zelených karet čínským občanům jménem bohatých demokratických sponzorů“. Program zahrnoval kasino propagované tehdejším vůdcem Senátu Harrym Reidem a také komerční projekt zahrnující bývalého guvernéra Virginie Terryho McAuliffeho, člena vnitřního kruhu Clintonových.

Ano, ukázalo se, že jde o nějaký druh bažiny nechutné korupce! Skutečnost, že se Biden rozhodl vzít Mayorkase do své administrativy, je prostě úžasná - očividně jsou zde důkazy o tom, že sám Biden působí jako „bažina“.


Jen mě udivuje, že tento skandál ještě nedosáhl vážného rozměru. Nemůžu uvěřit, že tento příběh nebyl při kontrole tohoto úředníka zohledněn - a zdá se, že se o něm vědělo, ale rozhodli se, že s tím není nic špatného. Ano, ukázalo se, že když člověk doslova prodal zelené karty čínským občanům, a poté byl jmenován do funkce vedoucího MVB - je normální."

Matt Gaetz, Sněmovna reprezentantů USA z Floridy (Republikánská strana): "Bohužel se to stále děje a je stále více zřejmé, že v Bidenově Americe je například zakázáno otevírat restauraci pro návštěvníky, ale můžete pozvat karavany migrantů ze Střední Ameriky nebo vyjednávat s Číňany, kteří se nechtějí zapojit do systému legální migrace a chtějí se dostat do země pouhým zaplacením určité částky – a je to dokonce podporováno. Jmenovat Mayorkase za vedoucí MVB je jako dát lidem odpovědným za organizaci festivalu Fyre uspořádání inaugurace (Jedná se o narážku na „Hudební festival“, který byl údajně plánován na Bahamách v roce 2017 a podle organizátorů se měl stát jednou z „nejluxusnějších“ akcí svého druhu v historii. Ve skutečnosti se ukázalo, že jde o podvodný program - navzdory skutečnosti, že lístky byly vyprodány, festival se nikdy nekonal – pozn. red.).

Tento muž je pevným zastáncem aktivního přistěhovalectví a jeho cílem bude vytvořit „porézní“ hranici a vytvořit systém, ve kterém bude do naší země hromadně vstupovat stále více lidí. To nemůžeme připustit a jsem rád, že někteří republikánští senátoři již projevili ráznost a prohlásili, že jmenování Mayorkase nepodpoří".

Steve Hilton se v této věci obrátil na publicistku Fox News.

Lisa Bootheová, nezávislá publicistka Fox News: "Matt předložil povedenou analogii. Ale právě kvůli těmto příběhům si republikáni jednoduše potřebují udržet dvě křesla v Senátu z Georgie a 5. ledna by měli všichni přijít k volbám v tomto státě, aby se takoví lidé nedostali k moci. A také kvůli těmto věcem Joe Biden miluje Čínu. Hlavním důvodem této lásky je to, že kvůli Bidenovi bylo tolik pracovních míst, včetně průmyslového sektoru, převedeno do zahraničí. Nakonec to byl Joe Biden, kdo inicioval získání statusu stálých normálních obchodních vztahů Pekingu se Spojenými státy a jeho vstup do WTO. Čína proto chtěla, aby Biden zvítězil, a směnný kurz čínské měny, když byla situace ve volbách ve prospěch Donalda Trumpa, prudce poklesl, a když ve prospěch Bidena, prudce vzrostl."

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: repro foxnews)